Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

6 lipca, 2020

Summer Arena, czyli aktywne wakacje w mieście z Areną Gliwice

Lato w mieście nie musi być nudne

Summer Arena, czyli wakacyjna strefa rozrywki wokół Areny Gliwice to propozycja spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w aktywny i ciekawy sposób. Od 27 czerwca przez całe lato - w każdą sobotę i niedzielę - na plac głównym od strony Parku Chrobrego na mieszkańców miasta czekają letnie aktywności.

Zajęcia sportowe

Rankiem i popołudniem stawiamy na ruch, aktywność i integrację - przed Areną dostępne będą boiska do uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportowych. Młodsze dzieci będą mogły uczestniczyć w animacjach i zabawach. Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu - mamy wszystko co potrzebne do dobrej zabawy od badmintona aż po kręgle fińskie. 

Pyszne jedzenie

Nie zapominamy o odpoczynku i chwili wytchnienia – korzystając z ładnej pogody będzie można wygodnie rozłożyć się na leżakach. W strefie gastronomicznej w każdy weekend czekają na Was food trucki. Co tydzień inne, by skosztować różnych smaków i specjałów kuchni poszczególnych krajów.

Wieczorny relaks

Z kolei nic tak nie sprzyja wakacyjnemu relaksowi, jak dobra muzyka, dodatkowo grana na świeżym powietrzu. Wieczorem będą odbywały się koncerty na żywo albo impreza z didżejem - w każdy weekend odwiedzających czeka nowa propozycja.  Z racji aktualnej sytuacji, mimo znoszenia obostrzeń, nadal najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo. Wszystkie atrakcje są przygotowane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Sprawdź co dla Ciebie robimy i jak możesz bezpiecznie uczestniczyć w naszych wydarzeniach: TUTAJ. 

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Summer Arena, czyli aktywne wakacje w mieście z Areną Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności