Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

20 czerwca, 2020

Rodzinne lato z Areną Gliwice

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Nuda na wakacjach jest zdecydowanie zabroniona! Co zrobić w takim razie, by zapewnić wszystkim, tym młodszym oraz starszym dzieciom… i Wam – rodzicom mnóstwo różnorodnej rozrywki?

Skorzystać z pakietu propozycji Areny Gliwice – w programie rodzinna miejscówka przy Parku Chrobrego, wieczorne koncerty z publicznością Areny Online i… unikalna szansa by zobaczyć pokaz kinowy na Dużej Arenie siedząc w środku swojego samochodu.  Spotkania z publicznością Nie marnujemy ani chwili czasu i zaczynamy już w piątek 26 czerwca. Zapraszamy do naszego studia nagrań - Areny Online. Przez miesiąc czasu będzie można uczestniczyć w transmitowanych na żywo wydarzeniach, poznając przy okazji tajniki pracy kamery i kulisy produkcji wydarzeń. Zaproście znajomych i wybierzcie się razem na koncert (do wyboru środa albo piątek) albo skorzystajcie ze rodzinnego czwartku, czyli atrakcji dla dzieci i strefy sztuki dla dorosłych. Bilety, odpowiednio, w cenie 5 zł i 9 zł.  Lato z Areną W weekend zachęcamy do skorzystania z wakacyjnej pogody i długich ciepłych wieczorów. Od 27 czerwca (sobota) wejście do Areny od Parku Chrobrego zamienia się w strefę letniej aktywności dla mieszkańców miasta i okolic. Arena Summer to plenerowa strefa gastronomiczna, której towarzyszyć będą atrakcje sportowe, rodzinne, kulturalne oraz rozrywkowe: leżaki, dobra muzyka, występy, pyszne jedzenie i zimne napoje. Wstęp jest bezpłatny. Arena Summer trwa przez całe lato – zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę. Zwiedzaj i odkrywaj A jeśli porcja muzyki i zajęć dla aktywnych to dla Was za mało, będziecie mogli skorzystać ze spaceru z przewodnikiem, który wtajemniczy Was we wszystkie sekrety Areny Gliwice. Zobaczycie halę z perspektywy kilkudziesięciu metrów nad ziemią, poczujecie atmosferę sportowej szatni i przejdziecie korytarzami, którymi na scenę wychodziły międzynarodowe gwiazdy. W zależności od wybranej trasy można zwiedzić Arenę ekstremalnie lub bardziej klasycznie. Cennik oraz regulamin dostępny TUTAJ. Letnie kino Z kolei 3-4.07 zapraszamy wszystkich miłośników kina, bo proponujemy seans inny niż wszystkie – film wyświetlimy na podwieszanym ekranie w samym sercu Areny Gliwice! Będziecie mogli wygodnie rozsiąść się na trybunach albo... wjechać na płytę swoimi samochodami i korzystać z unikalnego kina samochodowego. Do wyboru komedia romantyczna lub sensacja, czyli Cztery wesela i pogrzeb (piątek) oraz Z podniesionym czołem (sobota). Gdzie się widzimy? Punkt 20.00, Arena Główna. Taka okazja się już nie powtórzy!  Wszystkie wydarzenia organizujemy w najwyższych standardach bezpieczeństwa. Troska o Wasze zdrowie zawsze będzie dla nas najważniejszym kryterium o czym więcej piszemy TUTAJ. Sprzedaż biletów na wymienione atrakcje ruszy w poniedziałek 22 czerwca na EventimPolska. [/vc_column_text][vc_single_image media="91565" media_width_percent="100"][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Rodzinne lato z Areną Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności