Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Mistrzostwa Śląska we Wspinaczce Sportowej. Konkurencje wspinaczka na czas i prowadzenie.
Mistrzostwa Śląska we Wspinaczce Sportowej. Konkurencje wspinaczka na czas i prowadzenie.
15 września, 2021
Arena Bike Race - niezbędnik uczestnika
Arena Bike Race – niezbędnik uczestnika
23 września, 2021

22 września, 2021

Rodzinne Igrzyska Sportowe

Już 26 września spotkamy się na Placu Głównym Areny Gliwce, by spędzić rodzinne popołudnie pełne sportowej rywalizacji, prawdziwych emocji i … kolorowych eksplozji.

Jesień zbliża się wielkimi krokami, więc postanowiliśmy maksymalnie wykorzystać ostatnie dni słonecznej pogody na aktywności na świeżym powietrzu. Startujemy o 14 na Placu Głównym. O każdej pełnej godzinie czekają Was wyrzuty kolorów podczas festiwalu Eksplozja Kolorów. To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę!

Równolegle we wspólnym, rodzinnym gronie będziemy zmagać się z wyzwaniami przygotowanymi przez prawdziwych sportowych wyjadaczy. W programie: futsal, koszykówka, siatkówka, sporty rakietowe, piłka ręczna, sporty walki, strzelectwo, taneczne animacje z KS 3arte Arena Gliwice i teqball, czyli piłka nożna na.. stole!  Igrzyska poprowadzą mistrzowie w swoim fachu – Dawid Biały i Marcin Maszka, którzy na swoim koncie mają oprawę największych wydarzeń sportowych. Prognoza na niedzielę? Mnóstwo zabawy i ogrom radości! Dla najwytrwalszych sportowców przygotowaliśmy nagrody. Czekają na Was konkurencje indywidualne oraz rodzinne. Mamy dla Was jeszcze więcej –  konkurs dla dorosłych, którzy sprawdzą swoje siły w rzutach za 3 punkty oraz żonglerce, a dla zwycięzców mamy dwa zegarki Sunnnto 7. Nie zabraknie również czasu na porcję praktycznej wiedzy – będziecie mieli okazje skorzystać z symulatora dachowania i jazdy na motocyklu, przypomnicie sobie zasady pierwszej pomocy. Dodatkowo czekać na Was będzie tor rowerowy, samochód na trolejach, pokazy i liczne konkursy, m.in. konkurs żonglerki i konkurs rzutów za 3 punkty, w których nagrodą główną jest smartwatch Suunto 7. 

Regulaminy konkursów znajdziecie TUTAJ i TUTAJ.

Rodziców dzieci bardzo prosimy o wypełnienie oświadczenia uczestnika, które umożliwi udział w aktywnościach sportowych w ramach Igrzysk.

Do wspólnej zabawy podczas Rodzinnych Igrzysk Spotowych zaprasza Miejska Komenda Policji, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego oraz Miejskie Pogotowie Ratunkowe.

Harmonogram: 

14:00 Rozpoczęcie imprezy

14:00-18:00 Atrakcje dla dzieci z Ministerstwem Rozrywki

14:30-15:00 Zumba

14:30-17:30 Animacje dla dzieci z AnimatOlką

14:30-17:00 Strzelnica

15:00 Eksplozja kolorów

15:30-16:00 Pokazy hip-hopu z warsztatami

16:00 Eksplozja kolorów

16:10-16:30 Pokazy grup akrobatycznych

17:00 Eksplozja kolorów

17:30 Rozdanie nagród

 

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Rodzinne Igrzyska Sportowe
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności