Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Zbiórka dla Ukrainy
Zbiórka dla Ukrainy
3 marca, 2022
Niezbędnik uczestnika - Hot Wheels Monster Trucks Live
Niezbędnik uczestnika – Hot Wheels Monster Trucks Live
10 marca, 2022

10 marca, 2022

Rekord Guinnessa w Arenie Gliwice?

CZY PIOTR POBIJE REKORD GUINNESSA?

Jeśli zawsze zastanawialiście się jak wyglądają próby bicia rekordu Guinnessa – datę 3 kwietnia koniecznie zapiszcie w swoich kalendarzach. Piotr Lerski, właściciel KS 3arte Arena Gliwice – świetny instruktor i prawdziwy człowiek renesansu podjął się niezwykłego wyzwania. Co nas czeka? Pot, olbrzymie emocje i… chest to ground burpees. Fitnessowym wyjadaczom włos staje dęba na dźwięk samej nazwy, a dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie poznali zabójczej mocy „krokodylków”– spieszymy z wyjaśnieniem.

SPRINT BURPEES

Na czym polega wyzwanie? Piotr zawalczy w kategorii Sprint Burpees, co oznacza, że musi wykonać 68 powtórzeń w ciągu 3 minut, by pobić obowiązujący rekord Kanadyjczyka. Burpeesy to układ kilku ruchów, które w połączeniu mogą być świetnym treningiem ogólnorozwojowym, choć dziś są nieco częściej wykorzystane jako element treningu interwałowego. – tłumaczy Piotr – Zaczynamy od przysiadu, przechodzimy do deski, by następnie wykonać pompkę i na koniec dynamicznie wyskakujemy w górę. Całość musi być bardzo płynna i wykonana poprawnie technicznie.

MOC KIBICOWANIA

Merytoryczną ocenę techniki Piotra pozostawimy zawodowym sędziom, którzy odwiedzą Arenę Gliwice już 3 kwietnia o 13:30, by zweryfikować czy Piotr naprawdę jest w stanie pobić rekord. Wyzwanie jest spore i już nie możemy się doczekać wspólnego kibicowania. Postępy w przygotowaniach Piotra możecie obserwować na mediach społecznościowych KS 3arte Arena Gliwice.

FACEBOOK

INSTAGRAM 

Miasto Gliwice zaprasza.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Rekord Guinnessa w Arenie Gliwice?
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności