Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

22 września, 2022

Przedstawiciel Areny Gliwice w zarządzie European Arenas Association

Konrad Kozioł, Dyrektor sprzedaży i marketingu Areny Gliwice, to pierwszy Polak w zarządzie Europejskiego Zrzeszenia Aren, organizacji zrzeszającej największe i najnowocześniejsze obiekty całej Europy.

 • Wybory nowych władz European Arenas Association odbyły się w Luksemburgu.
 • Konrad Kozioł, dyrektor sprzedaży i marketingu Areny Gliwice został wybrany na członka zarządu EAA
 • Do zarządu EAA zostali wybrani Olivier Toth (Prezes),  Lotta Nibell (Europa Północna), Adrian Doyle (Europa Zachodnia), Jorhe Vinha da Silva (Europa Południowa) i Konrad Kozioł (Europa Wschodnia)
 • EAA to najważniejsza organizacja zrzeszająca duże areny z całej Europy. Arena Gliwice jest jej członkiem od października ubiegłego roku. Dołączyła do EAA jako drugi obiekt z Polski – po krakowskiej Tauron Arenie.
 • Wśród Aren zrzeszonych w EAA są m. in. londyńska The O2 czy berlińska Mercedes-Benz Arena czy krakowska TAURON Arena.
Arena Gliwice ma oficjalnie swojego przedstawiciela w zarządzie European Arenas Association. Konrad Kozioł, dyrektor sprzedaży i marketingu Areny Gliwice, podczas głosowania w Luksemburgu został wybrany do zarządu tej organizacji. Jestem dumny z otrzymanego zaufania od członków EAA, ale to przede wszystkim zwieńczenie pracy całego zespołu Areny Gliwice. Od czterech lat budujemy wspólnie markę i zespół. Razem stworzyliśmy świetnie współpracującą grupę ludzi, która niezwykle profesjonalnie podchodzi do całego procesu organizacji wydarzeń. Cieszę się, że naszą pracę docenia się nie tylko w kraju, ale też zagranicą - mówi Kozioł. Przypomnijmy, że European Arenas Assiociation (EAA) działa od 1991 roku, a jej członkami są najnowocześniejsze europejskie areny, w których organizowane są wydarzenia z udziałem uznanych artystów, sportowców czy przedstawicieli świata rozrywki. Wśród nich są The O2 w Londynie, berlińska Mercedes Benz Arena czy Palau Sant Jordi w Barcelonie. Jeden kraj może mieć w EAA tylko trzech reprezentantów. Polska ma dwóch – krakowską Tauron Arenę i Arenę Gliwice. To właśnie przedstawiciel gliwickiego obiektu będzie od dzisiaj członkiem zarządu Europejskiego Zrzeszenia Aren. Przynależność do EAA to przede wszystkim wyznacznik dobrego zarządzania i realny wpływ na strategię rozwoju obiektów widowiskowo sportowych w Europie. W ramach tej organizacji prowadzone są rozmowy i podejmowane decyzje dotyczące trendów, w oparciu o które funkcjonują najnowocześniejsze areny świata. To jednocześnie ogromny potencjał rozwojowy. Tylko w 2019 roku (ostatnim przed pandemią) członkowie EAA zorganizowali blisko 3000 wydarzeń z prawie 20-milionową widownią. To marka, której rozwój współtworzył będzie teraz Polak. W każdym biznesie niezwykle istotna jest możliwość czerpania wiedzy i doświadczenia od najlepszych, do tego kreowanie trendów i zasad współpracy a przede wszystkim budowanie partnerstw. Taką możliwość w branży dużych aren daje właśnie EAA – dodaje Kozioł. Członkostwo, a teraz wybór przedstawiciela do zarządu EAA to także wzmocnienie pozycji Areny Gliwice na europejskim rynku. Szczególnie, że Konrad Kozioł będzie się przedstawicielem Europy Wschodniej w organizacji. XXX European Arenas Association
 • Utworzona w 1991 roku – zrzesza liderów rynku dużych aren w Europie.
 • Ma siedzibę w Rotterdamie.
 • Zrzesza aktualnie 37 członków z 22 państw (m.in. Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Austrii, Czech Polski czy Francji).
 • W EAA może znaleźć się maksymalnie trzech członków z jednego kraju.
 • Polskimi członkami EAA są Tauron Arena Kraków i Arena Gliwice.
 • Pierwszym polskim przedstawicielem w zarządzie EAA jest Konrad Kozioł z Areny Gliwice.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Przedstawiciel Areny Gliwice w zarządzie European Arenas Association
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności