Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

3 listopada, 2020

Nowa data Areny Tattoo

Komunikat organizatorów:

Naszym priorytetem było, jest i będzie zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości, wystawców i współpracowników. Dziś w konsekwencji obostrzeń Administracji Rządowej związanych z sytuacją epidemiczną (brak możliwości organizowania wydarzeń – tzw. siła wyższa), Organizator zmuszony jest, przez zaistniałą sytuację, do podjęcia decyzji o przeniesieniu Areny Tattoo. Wydarzenie zostaje przełożone na 15-16 maja 2021.
Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.
Jednocześnie chcemy Was zapewnić, że cały czas pracujemy nad tym, by przygotować dla Was niezapomniane wydarzenie, a ten dodatkowy czas pozwoli nam je zrealizować z jeszcze większym rozmachem. Zachęcamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych i na arenatattoo.pl, gdzie na bieżąco informujemy o kolejnych atrakcjach, które będą czekały na Was w maju. Do zobaczenia wkrótce! IKG Technology i Arena Gliwice

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Nowa data Areny Tattoo
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności