Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

13 lipca, 2021

Niezbędnik uczestnika – Lao Che

Zapraszamy do lektury niezbędnika na koncert Lao Che.

Znajdziecie w nim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące parkingów, wejścia na teren imprezy, toalet, szatni i obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Niezbędnik uczestnika na koncert Lao Che - KLIKNIJ TUTAJ
Informujemy, że zmianie uległa lokalizacja koncertu, który odbędzie się w plenerze na Placu Głównym obok wejścia A do Areny Gliwice. Wszystkie miejsca będą stojące – bilety na trybunę siedzącą będą funkcjonowały również jako miejsca stojące. Z uwagi na różnicę w cenie biletów, osobom, które zakupiły miejsce na trybunach, zostaną przydzielone miejsca w strefie Golden Circle najbliżej sceny. Parkingi w dniu koncertu będą bezpłatne. Klienci, którzy posiadają zakupione bilety parkingowe będą mieli zarezerwowane miejsca na parkingu P2. Osoby te otrzymają również voucher do wykorzystania w naszych kioskach gastronomicznych.
Przy okazji przypominamy, że do Areny Gliwice można dojechać transportem miejskim: metropolitalna linia M1 kursuje między Katowicami a przystankiem Gliwice Arena Widowiskowo-Sportowa. Rozkład jazdy można sprawdzić TUTAJ. Przed i po koncercie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gastronomicznej od SzamArena. Miasto Gliwice zaprasza.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Niezbędnik uczestnika – Lao Che
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności