Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

23 grudnia, 2020

Maraton Zumba – taniec, emocje, wiele spalonych kalorii i uśmiech na twarzy

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Z dużym przytupem zaczynamy Nowy Rok. Już 23 stycznia odbędzie się długo wyczekiwany Maraton Zumba - pierwsze zawody zorganizowane w Arenie Gliwice pod patronatem Federacji Tańca Sportowego.

Po raz pierwszy pojawi się w naszym mieście Łukasz Grabowski. Prezenter Zumby światowego formatu, zwycięzca konkursu Zumba Next Rising Presenter. Prosto z Warszawy przywiezie prawdziwie energetyczny mix tańca i fitnessu. Gdyby tego było mało, poprowadzi pierwsze, od niemal roku warsztaty dla instruktorów Zumby: JAM SESSION. Odbędą się one również w ramach przygotowania na współzawodnictwa sportowego. Klimat będzie tworzony przez wyjątkowych instruktorów. Każdy z nich wniesie dużo pozytywnej energii i wydobędzie z was ostatnie krople potu. Nagramy również wspólną choreografię jako zwieńczenie tego wydarzenia, a Dariusz Selwa Selwa zadba, by każdy miał zdjęcie upamiętniające ten event. Nowe układy, zdrowa rywalizacja, ale też moc tańca i ogrom emocji, wiele spalonych kalorii i uśmiech na twarzy, to tylko kilka rzeczy, które możemy Ci zaoferować. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Maraton Zumba – taniec, emocje, wiele spalonych kalorii i uśmiech na twarzy
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności