Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

21 września, 2020

Kult – ruszyła przedsprzedaż biletów

Ruszyła przedsprzedaż biletów na listopadowy koncert Kultu w Gliwicach

W sieci Eventim można już kupować bilety na to wydarzenie. Lepiej się spieszyć, bo przedsprzedaż potrwa tylko do 15 października.

Ceny w przedsprzedaży to: 79 zł (płyta), oraz 69 i 89 zł (sektory). Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 (otwarcie bram godz. 17.30). PAKIET LOŻA VIP W STREFIE PREMIUM - obejmuje: - zaproszenie do STREFY PREMIUM Areny Gliwice, której otwarcie nastąpi godzinę przed rozpoczęciem koncertu - dedykowane wejście PREMIUM - miejsce w loży - możliwość wykupienia loży na wyłączność - miejsce na trybunie przed lożą gwarantujące najwyższą jakość odbioru wydarzenia - catering w strefie gastronomicznej, z której można oglądać koncert - obsługę kelnerów, hostess i stewardów - wszelkie udogodnienia w trakcie pobytu w Arenie Gliwice - 1 miejsce parkingowe na każde 4 miejsca w loży Spotkanie z Kazikiem i spółką 14 listopada. KLIKNIJ TUTAJ, by przejść do bileterni.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Kult – ruszyła przedsprzedaż biletów
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności