Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

27 kwietnia, 2022

Konkurs na projekt maskotki Areny Gliwice

Jeśli zajmujesz się projektowaniem i chcesz, by Twój projekt stał się częścią wydarzeń w jednym z największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, gdzie zobaczą go tysiące ludzi, weź udział w naszym konkursie!

Co należy zrobić? Zaprojektować dwie maskotki, które posłużą do produkcji kostiumów i gadżetów: jedną płci żeńskiej, a drugą płci męskiej. Maskotki mogą przybrać dowolną formę, ważne jednak, by ich korpusy zachowały kształt ludzki, by można było ubrać je w koszulki. Ponadto projekt powinien nawiązywać do działalności Areny Gliwice i branży rozrywkowej. Kto może wziąć udział w konkursie? Konkurs adresowany jest przede wszystkim do grafików, projektantów, studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych oraz uczniów szkół wyższych o profilu artystyczno-plastycznym, ale udział może wziąć każdy, kto ukończył 18 lat. Przebieg konkursu: Projekt w wersji elektronicznej należy przesłać do 10.06.2022 na adres aserdynska@arenagliwice.com. Do maila muszą być dołączone następujące załączniki: oświadczenie, charakterystyka pracy, formularz zgłoszeniowy. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez komisję konkursową, która oceni prace pod względem spełnienia wytycznych projektowych oraz oryginalności i pomysłowości koncepcji. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. Powodzenia! REGULAMIN KONKURSU 

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Konkurs na projekt maskotki Areny Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności