Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

23 lipca, 2020

Jest co robić! Czyli półkolonie w Arenie Gliwice

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

Wakacje z frajdą, sportem i rekreacją

Dzieci mają ogromne ilość energii, a czasem przydatna jest rozrywka, która pomogłyby im nieco ją rozładować. Rozwiązaniem są wakacyjne półkolonie – dzieci mogą spędzić ciekawie czas nie wyjeżdżając z Gliwic!

Fest Fajne lato 

Półkolonie, takie jak na przykład te organizowane przez Fest Fajnie w Arenie Gliwice to więc świetny wybór dla tych rodziców, którzy nie chcą na dłużej rozstawać się ze swoimi pociechami, ale chcą także zadbać o atrakcyjne spędzenie przez dziecko wakacji. 

Od poniedziałku do piątku realizowany będzie urozmaicony program – każdego dnia dzieci czeka inna tematyczna zabawa! Przez dzień gier terenowych, po sport, zajęcia dla małych artystów, trochę majsterkowania i ekologii, na odrobinie technologicznych nowinek kończąc.  

Rejestracja odbywa się online. KLIKNIJ TUTAJ, wybierz turnus, a podczas rejestracji miejsce dla pobytu. Dla rodzeństwa przewidziane jest 5% rabatu od drugiego dziecka. Napisz mail w tej sprawie do biuro@festfajnie.pl. W razie wszelkich pytań: Basia Świderska (+48 606 266 210) basia@festfajnie.pl oraz Dorota Jacyniak (+48 509 536 660) dorota@festfajnie.pl

Zostań pilotem 

Nastolatkom z pewnością przypadną do gustu Półkolonie z dronami. Każdy z uczestników otrzyma na czas półkolonii własnego dronaNie tylko młodzi pasjonaci technologicznych nowinek będą zachwyceni. Jest ktoś, kto nie chciałby wcielić się w rolę pilota wykonującego misje 

Propozycja od Little Bit Academy, realizowana będzie w Arenie Gliwice od 3 do 7 sierpnia i skierowana jest do uczniów 6-8 klas szkoły podstawowej. Uczestnicy nauczą się programowania dronów oraz zasad fizyki, z których wynika lot.  

Każdy z uczestników otrzyma na czas półkolonii własnego drona. Na zajęciach będziemy posługiwać się flotą DJI EDU TELLO: bezpieczną maszyną, która przeznaczona jest na potrzeby edukacji.
Uczestnicy powinni mieć ze sobą tablet lub smartfon z systemami Android lub iOS oraz laptop. Koszt półkolonii: 850 zł, w cenie wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje), opieka od 8:00 do 16:00.
Liczba uczestników: 12 osób. Prosimy dokonywać rezerwacji poprzez wypełnienie formularza klikając TUTAJ. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mail: info@littlebitacademy.pl lub telefon +48 506 138 863.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Jest co robić! Czyli półkolonie w Arenie Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności