Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Niezbędnik uczestnika: FEN 50
Niezbędnik uczestnika: FEN 50 / dni meczowe
2 września, 2023
Niezbędnik uczestnika: Little Big
Niezbędnik uczestnika: Little Big
10 października, 2023

20 września, 2023

Jesienna PreZero Arena Gliwice

Będzie muzycznie, klimatycznie, rodzinnie i z solidną dawką dobrego humoru– niepowtarzalną atmosferę nadchodzącej jesieni stworzą Wasze ulubione oraz te zupełnie nowe cykle PreZero Areny Gliwice, których po prostu nie możecie przegapić. Bilety na nadchodzące wydarzenia są dostępne na portalu Eventim.pl.

Mała Scena Areny

Jesień z klimatem? Jeszcze jak! Mikromusic Acoustic Trio otworzy cykl Małej Sceny Areny już 6 października. W ich twórczości usłyszycie inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 r został uhonrowany Fryderykiem w kategorii „Muzyka Poetycka”. 21 października odkryjemy najlepsze muzyczne brzmienia tej jesieni wspólnie z Kasią Lins – wokalistką pianistką, kompozytorką i autorką tekstów. W najnowszych utworach artystka pozostaje wierna charakterystycznej dla siebie stylistyce muzyczne, ale słychać, że wychodzi z mroku i pokazuje kobiecość w wydaniu femme fatale. Na scenie Małej Areny nie zabraknie również męskiego akcentu, bo już 26 października wystąpi na niej Adam Nowak i Akustyk Amigos – czyli połączenie Raz Dwa Trzy i Voo Voo! Coś nam mówi, że gliwicka publiczność pokocha klimat Małej Sceny Areny, kameralne koncerty, świetna atmosfera sprawią pozwolą nam sobie przypomnieć, że muzyczne serce Śląska bije właśnie w Gliwicach.

Stand Up Arena

Najzabawniejsi polscy komicy przejmują Jesień w Gliwicach! PreZero Arena Gliwice zaprasza na cykl stand-upów, które pokochają wszyscy miłośnicy dobrego humoru. Jako pierwszy na komediowej scenie wystąpi Rafał Rutkowski ze swoim najnowszym programem – „Śmiejmy się Bracia i Siostry”. Rutkowski w swoim programie jak zwykle punktuje głupotę i absurdy które zauważa we współczesnym świecie. Z perspektywy dojrzałego mężczyzny komentuje świat social mediów, kulturę i politykę w naszym kraju. Podczas występu dowiecie się między innymi, dlaczego coraz trudniej zrobić w polskim filmie karierę oraz o trudach wychowania hokeisty. Dowiecie się też jak zostać chirurgiem amatorem, dlaczego nudna telewizja jest fascynująca i kto w Polsce jest mistrzem w obrażaniu się. 2 listopada rozbawią nas Bartosz Zalewski i Daniel Skóra, a 7 grudnia na naszej komediowej scenie wystapi Tomek Kołecki – komik, niedoszły socjolog, niedoszły biznesmen, niedoszły kochanek. Oprócz tego fan Konopii oraz coraz starszy dzieciak. Przygodę ze stand-upem zaczął w 2013 roku, kiedy miał 16 lat. Możecie go kojarzyć z tekstem najmłodszy komik w Polsce, kto by pomyślał, że ten tytuł nie jest na zawsze? Ma za sobą mnóstwo występów scenicznych na małych i dużych scenach. Grał na wielkich obiektach jak Krakowska Tauron Arena, Stadion Legii Warszawa, Stadion Lecha Poznań, Spodek czy Opera Leśna w Sopocie, ale grał tam głównie dlatego, że zna ludzi sławniejszych od siebie. Nagrał już 5 dłuższych programów stand-upowych oraz wiele krótszych, które dostępne są na platformie YouTube.

Jesień ma brzmienie

Najciekawsze brzmienia odkryjecie na Małej Arenie, na start mamy dla Was dwie propozycje, a zaczniemy od Błażej Króla, czyli  jednego z najzdolniejszych muzyków i tekściarzy polskiej sceny muzycznej zagra w PreZero Arenie Gliwice już 20 października. Rozgłos i uwagę świata muzycznego przyniósł Błażejowi projekt UL/KR (2011-2014). Od tego czasu artysta wydaje rokrocznie solowe płyty sygnowane nazwiskiem, z roku na rok poszerzając grono odbiorców i ugruntowując swoją pozycję na rynku wśród czołowych artystów sceny alternatywno-popowej.

Muzykę z klimatem na Małej Arenie odkryjemy z  Roxie Węgiel, reprezentantką młodego pokolenia polskiej muzyki estradowej, która zagra w PreZero Arenie Gliwice 1 grudnia. Roxie to nie tylko wokalistka, ale też autorka tekstów i kompozytorka popowa, jesteśmy pewni, że zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji zdoła na nowo podbić serca śląskiej publiczności.

Poranki Teatralne

Cykl spektakli teatralnych dla małych i dużych powraca do PreZero Arenie Gliwice już 8 paździenika. W niedzielne poranki zapraszamy dzieci w każdym wieku do wspólnej zabawy z kolektywem teatralnym Lufcik na korbkę i wspólnie zanurzymy się w bajkowym świecie magicznych opowieści. W ramach drugiego sezonu cyklu odbędą się cztery przedstawienia, które rozwijają wyobraźnię, budzą ciekawość otaczającego świata i zachęcają uczestników do współtworzenia spektaklu.

Bilety na wszystkie wydarzenia są dostępne na Eventim.pl.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Jesienna PreZero Arena Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności