Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Nowe godziny otwarcia kasy Areny Gliwice
Lista przełożonych lub odwołanych wydarzeń w Arenie Gliwice
11 marca, 2020
Arena Gliwice – pomimo trudnego czasu
Arena Gliwice – pomimo trudnego czasu, działamy!
19 marca, 2020

18 marca, 2020

Informacja dla wszystkich posiadaczy biletów na wydarzenia w Arenie Gliwice

Drodzy Przyjaciele Areny Gliwice,

Ze względu na rządowe nakazy i zachowanie środków zapobiegawczych związanych z zagrożeniem epidemicznym COVID-19 wiele wydarzeń w Arenie Gliwice zostało już odwołanych lub zmieniło swoją datę. Informujemy Was o tym na bieżąco.

Mimo niesprzyjającej sytuacji działamy dalej. Staramy się również współpracować z organizatorami wydarzeń tak, by znaleźć nowe terminy dla planowanych imprez – i to się dzieje. Jakość obsługi klienta jest dla nas absolutnym priorytetem. Sytuacja związana z pandemią jest jednak wyjątkowa, a skala problemu z którą obecnie musi mierzyć się branża eventowa jest ogromna.

Organizatorzy wydarzeń w naszym obiekcie ciężko pracują nad zapewnieniem alternatywnych terminów. W pełni wspieramy ich zmagania o zapewnienie wszystkim zainteresowanym możliwości uczestnictwa w wyczekiwanym koncercie, spektaklu lub wydarzeniu sportowym, w alternatywnym terminie.

Należy pamiętać, że organizatorzy muszą ustalić nowe daty z artystami, obiektami oraz wieloma innymi podmiotami.  W ich imieniu prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Organizatorzy pracują na bieżąco z władzami i służbami sanitarnymi, a posiadacze biletów o wszystkich decyzjach zostają poinformowani drogą mailową przez bileternie, w których zostały zakupione bilety.  

Arena Gliwice również udostępnia komunikaty o zmianach w wydarzeniu, niezwłocznie po otrzymaniu oficjalnej informacji od Organizatora. Lista imprez objętych zmianami KLIKNIJ TUTAJ jest aktualizowana na bieżąco. 

Dlatego pamiętajcie – jeśli zastanawiacie się nad tym, co zrobić z zakupionym biletem, macie kilka opcji do wyboru:

1) Zachowaj swój bilet i przyjdź na wydarzenie w nowym terminie

Jeśli mimo zmiany daty zostajecie z nami to nie musicie nic robić! Bilety będą obowiązywać ze zmienioną datą wydarzenia! Te same miejsca, które zajęliście na Arenie Gliwice zostają Wasze.

2) Jeżeli z jakichś powodów nie możesz wziąć udziału w koncercie, nic straconego! Możliwy jest zwrot. Zwrot biletów i karnetów następuje w bileterniach, w których zostały zakupione.

W przypadku biletów zakupionych elektronicznie należy zwrócić się do bileterni, w których zakupione zostały bilety. Bileternie na swoich stronach www zamieszczają informacje odnośnie odwołanych wydarzeń, procedur zwrotu, kontaktu, a wszystkie szczegóły odnośnie zwrotów uwzględnione są w regulaminach poszczególnych bileterni:

Klienci strony ebilet.pl otrzymają stosowną wiadomość e-mail, w której zawarte będą informacje o zwrotach biletu i ich przebiegu.
„Procedura zwrotu biletów ustalana jest indywidualnie dla każdego z odwołanych i przeniesionych wydarzeń – jeżeli dokonali Państwo zakupu biletów na wydarzenie, którego dotyczy przeniesienie lub odwołanie, na adres e-mail podany podczas zakupu zostanie przesłana wiadomość mailowa zawierająca procedurę zwrotu. Bardzo prosimy o cierpliwość, ponieważ ze względu na ogromną liczbę zapytań, czas oczekiwania jest znacznie wydłużony” – komunikat z serwisu ebilet.pl

  • procedura zwrotu biletów zakupionych przez eventim.pl KLIKNIJ TUTAJ

„O wszystkich takich zmianach poinformujemy Was drogą mailową, status każdego wydarzenia możecie sprawdzić na jego podstronie na eventim.pl” – komunikat ze strony eventim.pl

  • procedura zwrotu biletów zakupionych w kasie Areny Gliwice: KLIKNIJ TUTAJ

W międzyczasie dbajcie o siebie, dostosujcie do wszystkich zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia, żebyśmy się mogli spotkać w Arenie Gliwice tak szybko, jak będzie to możliwe.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Informacja dla wszystkich posiadaczy biletów na wydarzenia w Arenie Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności