Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

22 grudnia, 2023

Eastwood Symphonic po raz pierwszy w Polsce!  

Arena Operator jest organizatorem trasy koncertowej Eastwood Symphonic, w ramach której kwintet jazzowy i 65-osobowa orkiestra symfoniczna zagrają w czterech miastach: Szczecinie, Toruniu, Gliwicach i Warszawie. Start sprzedaży biletów 29 grudnia o 12:00 na Eventim.pl.

Na czele projektu Eastwood Symphonic stoi Kyle Eastwood – amerykański muzyk jazzowy i kompozytor, syn Clinta Eastwooda. Podczas koncertu usłyszymy tematy muzyczne z kultowych filmów, takich jak Gran Torino”, „Listy z Iwo Jimy”, „Sztandar chwały”, „Co się wydarzyło w Madison County” w wykonaniu kwintetu jazzowego i orkiestry symfonicznej. Autorem aranżacji utworów jest pochodzący z Luksemburga trębacz i kompozytor, Gast Waltzing.

Kyle Eastwood urodził się w Los Angeles w 1968 roku. Jest synem legendarnego aktora i reżysera, Clinta Eastwooda. Miłość do muzyki wyniósł z domu. Jako dziecko zaczął grać na gitarze basowej. Swoją muzyczną edukację kontynuował podczas studiów na University of Southern California, a po godzinach grał w klubach jazzowych w Los Angeles.

Muzyczna kariera Kyle’a rozpoczęła się w latach 90., kiedy założył swój własny zespół jazzowy i wydał pierwszą płytę pod tytułem „From Here To There” (1998). Od tej pory ukazało się jeszcze siedem albumów dobrze przyjętych przez krytyków, przy których współpracował z innymi muzykami, w tym z Clintem Eastwoodem. Kyle jest również autorem ścieżek dźwiękowych do wielu filmów.

Koncert Eastwood Symphonic jest dowodem na talent muzyczny Kyle’a Eastwooda i jego zdolność do łączenia muzyki jazzowej i symfonicznej. Projekt ugruntował jego pozycję szanowanego muzyka i kompozytora.

Eastwood Symphonic to wyjątkowe muzyczne doświadczenie. Niesamowite zdolności i kreatywność muzyków zaangażowanych w projekt oczarowały melomanów na całym świecie, a sposób, w jaki połączyli spontaniczność jazzu z doniosłym brzmieniem aranżacji orkiestrowych odbił się szerokim echem w branży muzycznej.

Eastwood Symphonic: 

18.04.2024 Netto Arena, Szczecin

19.04.2024 Arena Toruń, Toruń

21.04.2024 PreZero Arena Gliwice, Gliwice

22.04.2024 COS Torwar, Warszawa

Główny partner medialny: RMF Classic

Patron medialny: Wyborcza.pl

Organizator: Arena Operator

Zdjęcia: Antoine Jaussaud

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Eastwood Symphonic po raz pierwszy w Polsce!  
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności