Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

9 stycznia, 2020

BIEGAMY Z SERCEM – IX Gliwicki Bieg dla WOŚP

Przebiegnij dystans i otrzymaj medal... za pomaganie!

Kto z nas nie kojarzy wielkiego, czerwonego serducha WOŚP? W najbliższą niedzielę, 12.01, w naszym mieście także będziemy wspierać 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pobiegniemy wspólnie w ramach akcji BIEGAMY Z SERCEM.
Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych oraz osoby niepełnosprawne do wspólnej zabawy i wsparcia akcji, która po raz drugi odbędzie się wokół naszej Areny.
Zapisy do uczestnictwa w biegu są już zamknięte. Ci z Was, którzy nie zdążyli się zapisać, przyjdźcie pokibicować i wesprzeć uczestników. Zatem zabieramy nasze pociechy, zabieramy znajomych, rodziców, dziadków! Bo pomagać można na wiele sposobów! Na przykład robiąc sobie zdjęcie z prawdziwymi Wikingami dzięki grupie rekonstrukcji historycznej Utgard Gliwice albo przybijając piątkę ze szturmowcem z jednostki Polish Garrison 501st Legion, międzynarodowej organizacji zrzeszającej fanów Star Wars z ponad 60 krajów!

Zarażamy pomocą, zarażamy dobrocią. Do zobaczenia w niedzielę!

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

BIEGAMY Z SERCEM – IX Gliwicki Bieg dla WOŚP
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności