Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Niezbędnik uczestnika: FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 8.09.2022
FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn
3 września, 2022
Niezbędnik uczestnika: FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 8.09.2022
Niezbędnik uczestnika: FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn
5 września, 2022

5 września, 2022

BIAŁO-CZERWONI W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW ŚWIATA

W niedzielę z zapartym tchem kibicowaliśmy najlepszym drużynom świata, podczas rozgrywek 1/8 finałów FIVB Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Siatkowej, a jeśli chcecie dowiedzieć się w jakiej atmosferze biało-czerwona Arena Gliwice poniosła naszych prosto w stronę zwycięstwa – zapraszamy do lektury.

Od soboty rozgrzewaliśmy się do dopingowania siatkarzy – wspólnie z Kinder Joy of Moving i kibicami bawiliśmy się w Siatkarskiej Strefie Mistrzostw na placu głównym. Refleksomierz, siatkarski tor przeszkód, fotobudka czy konkursy z nagrodami, to tylko niektóre z zaplanowanych na atrakcji. O mega pozytywną atmosferę w mistrzowskiej strefie zadbał wielokrotny Reprezentant Polski, Marcin Prus, z którym szczęściarze mogli spróbowali swoich sił z piłką na rozłożonym na tę okazję pełnowymiarowym boisku do siatkówki.

Pierwszy mecz rozegrał się pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Turcją, a wszyscy którzy, tak jak my, z zapartym tchem śledzili starcie najlepszych siatkarzy świata w rozgrywkach 1/8 finału potwierdzą, że to była niezwykle zacięta walka. Turcja była o mały włos od zwycięstwa w trzecim secie i mimo rewelacyjnej gry – to USA awansowało do ćwierćfinału zyskując przewagę w tie-breaku.

O 21 nadszedł moment, na który czekali wszyscy zgromadzeni w Arenie Gliwice kibice – mecz Polski z Tunezją dostarczył nam ogromnej porcji siatkarskich emocji, które nie opadły do dziś. Po uroczystym odśpiewaniu hymnów, siatkarze obu drużyn ruszyli do boju o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Świata. Polacy zaczęli mecz bardzo spokojnie i bez problemu objęli prowadzenie nad rywalami. Trzeci set okazał się ostatnim – napędzeni udanymi akcjami Polacy zostawili Tunezję daleko w tyle i ku ogromnej radości licznie zgromadzonych kibiców zapewnili sobie awans w drodze do tytuły Mistrzów Świata Piłki Siatkowej – już w czwartek zmierzą się z reprezentacją USA, a my jesteśmy doskonale przygotowani do wspierania naszych siatkarzy w walce o półfinał!

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

BIAŁO-CZERWONI W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW ŚWIATA
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności