Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

22 marca, 2023

Arena Gliwice najlepszym obiektem sportowym 2022 roku!

Po raz drugi Stowarzyszenie Sport Biznes Polska przyznało Statuetki za osiągnięcia w branży sportowo-biznesowej w 2022 roku.

We wtorek, 21 marca w Hotelu Hilton w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Sport Biznes Polska będąca zwieńczeniem całodniowej konferencji branżowej – V Kongresu SBP. Wydarzenia Stowarzyszenia Sport Biznes Polska już na stałe wpisały się w kalendarze przedstawicieli środowiska. Mimo że sama gala odbyła się dopiero po raz drugi, to zgromadziła w jednym miejscu najważniejsze osobowości świata sportu i biznesu sportowego. Główny cel konkursu był jeden, wyróżnienie i uhonorowanie marek, organizacji i podmiotów, które w ubiegłym roku postawiły w swojej działalności przede wszystkim na rozwój, popularyzację, ale też wprowadzanie innowacji w świecie sportu i biznesu sportowego. Wśród laureatów znalazła się także Arena Gliwice zostając najlepszym obiektem sportowym minionego roku. To duże wyróżnienie dla jednej z najmłodszych aren w Polsce, która z sukcesami konkuruje z obiektami funkcjonującymi od lat. Dość powiedzieć, że w 2022 roku, jako jedyna, gościła aż dwa siatkarskie mundiale. Oprócz siatkówki, w arenie na stałe gości koszykówka, futsal, organizowane są gale sportów walki, zawody piłkarskie, teqballowe i wiele innych sportowych eventów. Co ważne, stałe miejsce mają w niej rugbyści na wózkach z klubu IKS Jeźdźcy rozgrywający tutaj turnieje rangi mistrzowskiej. Dodajmy, że na konkurs wpłynęło 340 kandydatur. W każdej z 15 kategorii otwartych wyłonionych zostało trzech finalistów, spośród których tylko jeden mógł zostać zwycięzcą. O przyznanych nagrodach zdecydowało ponad 70-osobowe niezależne Jury, składające się z topowych ekspertów reprezentujących wszystkie najważniejsze sektory branży. Pełną listę laureatów można znaleźć na stronie sbpolska.pl.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Arena Gliwice najlepszym obiektem sportowym 2022 roku!
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności