Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Niezbędnik uczestnika: HIGH League 4
Niezbędnik uczestnika: HIGH League 4
16 września, 2022
Niezbędnik uczestnika: Riverside 20
Niezbędnik uczestnika: Riverside 20
22 września, 2022

16 września, 2022

Arena Gliwice i Piast Gliwice łączą siły

W piątek podpisano kolejną umowę o współpracy Piasta Gliwice i Areny Gliwice. Dwie bardzo mocne wizytówki miasta na skutek połączenia potencjałów podejmować będą kolejne inicjatywy służące promocji obu podmiotów.

Podpisane porozumienie to dowód dobrej współpracy i zaufania. To również szansa na zwiększenie potencjału wizerunkowego zarówno utytułowanego ekstraklasowego Piasta, jak i jednej z największych aren widowiskowo-sportowych w Polsce.

Piast i Arena są doskonałym przykładem na to, że nie zadowala się tym, co tu i teraz. W pojedynkę stać nas na wiele, ale dzięki synergii potencjału obu firm, osiągniemy jeszcze więcej. Cieszymy się z przedłużenia porozumienia. Jestem przekonany, że nie tylko poprzez wzajemną promocję i wspólną komunikację, a także przez działania kampanijne i eventowe uda nam się uzyskać wymierne korzyści dla Gliwic i regionu – powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

Kontynuujemy współpracę z Piastem Gliwice. Ekstraklasowy klub to ważna marka miasta, dlatego cieszymy się, że będziemy mogli być obecni ze swoją ofertą podczas spotkań rozgrywanych na stadionie przy Okrzei. Oczywiście my oferujemy wsparcie wizerunku klubu podczas wydarzeń, które organizujemy, co finalnie przyczynia się do jeszcze większej promocji Miasta Gliwice – mówi Marcin Gawron, wiceprezes Areny Gliwice.

Przedstawiciele Piasta i Areny podpisali porozumienie, na mocy którego będą mogli prowadzić wspólne działania promocyjne i marketingowe. O imprezach w Arenie Gliwice będzie teraz głośniej na miejskim stadionie podczas meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy. Z kolei na nośnikach promocyjnych Areny swoje miejsce znajdzie informacje o meczach i dokonaniach Piasta. Dodajmy, że oba obiekty są gospodarzem wyjątkowych wydarzeń sportowych wielu dyscyplin oraz imprez kulturalnych, podczas których tysiące widzów ma okazję przeżywania niepowtarzalnych emocji.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Arena Gliwice i Piast Gliwice łączą siły
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności