Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

13 maja, 2020

Arena Gliwice i Krzysztof Kobyliński – wspólnymi siłami na pomoc medykom

Sytuacja związana z koronawirusem daje nam się wszystkim we znaki. Najbardziej narażeni i niezwykle dzielni – medycy. To właśnie dla nich Arena Gliwice w ramach Areny Online wraz ze znanym pianistą jazzowym, Krzysztofem Kobylińskim, już 15 maja o godzinie 19:30 połączą siły i dostarczą nie tylko rozrywkę w postaci koncertu, ale równocześnie przeprowadzą zbiórkę na rzecz Szpitala Wielospecjalistycznego w Gliwicach.  

Krzysztof Kobyliński to już czwarty muzyk, który wystąpi w ramach Areny Online – programu, który do tej pory przyciągnął ponad 130 tysięcy odbiorców. Tym razem nie będą to rockowe brzmienia, a coś klasycznego. Kobyliński to jeden z najczęściej słuchanych jazzmanów na świecie, dyrektor artystyczny znanego wszystkim gliwiczanom festiwalu PalmJazz oraz kompozytor. Jego muzyka wzrusza i dostarcza wyjątkowych emocji.   - 15 maja, w dniu koncertu, przypada Międzynarodowy Dzień Rodzin. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy przekazać zebrane środki Szpitalowi Wielospecjalistycznemu w Gliwicach, który od lat specjalizuje się w ginekologii i położnictwie - tłumaczy Łukasz Buszman, manager ds. promocji Areny Gliwice.   Pieniądze zebrane w ramach zbiórki zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony osobistej dla lekarzy oraz dofinansowanie zakupu respiratora noworodkowego.    Liczymy na Wasze wsparcie - wspólnymi siłami jesteśmy w stanie osiągnąć więcej! Osoby, które chciałyby włączyć się w akcję mogą to zrobić poprzez portal Zrzutka.pl. 

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Arena Gliwice i Krzysztof Kobyliński – wspólnymi siłami na pomoc medykom
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności