Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

20 września, 2019

Arena Gliwice bez barier

Kilka dni temu miało miejsce jedno z ważniejszych szkoleń zespołu Arena Operator w temacie obsługi widza oraz osób odwiedzających Arenę Gliwice.

Tym razem – jak zapowiadaliśmy wcześniej – odbyło się szkolenie z zakresu prawidłowych postaw i zachowań w trakcie obsługi klientów z niepełnosprawnością. Po wielu komentarzach, uwagach i przeprowadzanych rozmowach, zespół Areny Gliwice podnosi kolejny standard i tym samym pokazuje (mocniej akcentując) - jak ważne jest, aby KAŻDY odwiedzający Arenę mógł czuć się swobodnie i komfortowo – bez wyjątków.

#ArenaGliwiceBezBarier

Do przeprowadzenia szkolenia zaproszono p. Agnieszkę Filipkowską - Radną Miasta Gliwice, a przede wszystkim ekspertkę w zakresie pracy z osobami o różnym stopniu niepełnosprawności. Jej wiedza i praktyczne podejście doskonale wpasowało się w potrzeby podwyższenia standardu obsługi klienta - co jesteśmy przekonani - zaowocuje jeszcze większą chęcią wstępowania w mury i ścieżki Areny Gliwice.

Tak jest… i tak będzie!

W kilkugodzinnym spotkaniu wziął udział cały zespół operacyjny, który czuwa nad bezpieczeństwem i powodzeniem realizowanych wydarzeń. Poruszone zostały kluczowe aspekty współpracy z Klientem, szczególnie: bezstresowa, bezkonfliktowa i oparta na równych relacjach komunikacja z osobami Niepełnosprawnymi, nauka technik pomocy osobom niepełnosprawnym oraz budowanie relacji bez uprzedzeń w myśl społecznej integracji. Wszystko według założenia: maksimum praktyki / minimum teorii. Jako zespół Areny, doskonale zdajemy sobie sprawę z ciężaru obowiązku jaki spoczywa na operatorze, w kontekście płynnej i partnerskiej współpracy z osobami, które chcą brać i biorą czynny udział w wydarzeniach i wszelkich atrakcjach odbywających się w gliwickiej arenie.

Co to oznacza dla naszych Widzów?

Jakość, standard, poczucie bezpieczeństwa i komfortu w jednym miejscu i czasie. Arena posiada wiele udogodnień, jako jeden z najmłodszych i najnowocześniejszych obiektów w Europie. Infrastruktura to jednak nie wszystko, za każdym działaniem nie stoi przepis czy zapis a człowiek. I to właśnie człowiek stanowi ten element, bez którego jakość obsługi może zostać utrzymana na najwyższych poziomie.
Jak podsumowała to sama Prowadząca: „Wierzę, że teraz obsługa klientów z niepełnosprawnością będzie wzorcowa!”
Jesteśmy przekonani i pewni, że inaczej nie będzie.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Arena Gliwice bez barier
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności