Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

3 marca, 2021

9. edycja Halowej Ligi Podokręgu Zabrze

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

W ciągu ponad 12-godzinnego dnia finałowego Halowej Ligi Podokręgu Zabrze na parkiecie Areny Gliwice zaprezentuje się 30 drużyn piłkarzy w dziecięcych i młodzieżowych kategoriach wiekowych.

Już w najbliższą niedzielę, 7 marca w małej hali Areny Gliwice zostanie rozegrany wielki finał rozgrywek dziewiątej edycji Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Halowa Liga Podokręgu Zabrze to sztandarowy projekt Śląskiego Związku Piłki Nożnej - Podokręg Zabrze, stworzony na potrzeby rozwijania umiejętności gry w piłkę nożną oraz dalece rozumianej profilaktyki wychowawczej poprzez sport. Zasady Fair Play, które są fundamentem życiowym, wpajane dzieciom i młodzieży teraz, dadzą nam efekty w niedalekiej przyszłości. Wszyscy razem, jako osoby oraz instytucje odpowiedzialne za wychowanie i kształcenie następnych pokoleń, jesteśmy winni inspirować dzieci i młodzież do lepszego ich rozwoju. W tym roku w finale na Małej Arenie zmierzą się poszczególne drużyny podzielone na kategorie wiekowe: od najmłodszych skrzatów, przez żaki, orliki, młodziki kończąc na trampkarzach. Drużyny od grudnia do końca lutego biorą udział w eliminacjach. W turniejach eliminacyjne rozgrywanych w Toszku, Pyskowicach, Zabrzu, Knurowie Sośnicowicach i Pilchowicach. wyłonieni zostali finaliści, którzy w niedzielę walczyć będą o miejsca medalowe. Na boisku swoje siły sprawdzą zarówno chłopcy jak i dziewczyny.

Pierwsze pojedynki rozpoczną się o godzinie 8:00, a ostatnie o 19:00.

Ze względu na sytuację sanitarno-epidemiologiczną, zawody odbędą się bez udziału publiczności, ale będzie można zobaczyć transmisję z tego dnia. Całość transmitowana będzie na Facebooku na profilu Areny Gliwice: www.facebook.com/arenagliwice.official Zapraszamy do oglądania i kibicowania! Bądźcie z nami! [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

9. edycja Halowej Ligi Podokręgu Zabrze
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności