Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Veolia partnerem technicznym Areny Gliwice
Veolia partnerem technicznym Areny Gliwice
25 lutego, 2021
Arena Gliwice gospodarzem finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 19
Arena Gliwice gospodarzem finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 19
5 marca, 2021

3 marca, 2021

9. edycja Halowej Ligi Podokręgu Zabrze

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

W ciągu ponad 12-godzinnego dnia finałowego Halowej Ligi Podokręgu Zabrze na parkiecie Areny Gliwice zaprezentuje się 30 drużyn piłkarzy w dziecięcych i młodzieżowych kategoriach wiekowych.

Już w najbliższą niedzielę, 7 marca w małej hali Areny Gliwice zostanie rozegrany wielki finał rozgrywek dziewiątej edycji Halowej Ligi Podokręgu Zabrze.

Halowa Liga Podokręgu Zabrze to sztandarowy projekt Śląskiego Związku Piłki Nożnej – Podokręg Zabrze, stworzony na potrzeby rozwijania umiejętności gry w piłkę nożną oraz dalece rozumianej profilaktyki wychowawczej poprzez sport. Zasady Fair Play, które są fundamentem życiowym, wpajane dzieciom i młodzieży teraz, dadzą nam efekty w niedalekiej przyszłości. Wszyscy razem, jako osoby oraz instytucje odpowiedzialne za wychowanie i kształcenie następnych pokoleń, jesteśmy winni inspirować dzieci i młodzież do lepszego ich rozwoju.

W tym roku w finale na Małej Arenie zmierzą się poszczególne drużyny podzielone na kategorie wiekowe: od najmłodszych skrzatów, przez żaki, orliki, młodziki kończąc na trampkarzach.

Drużyny od grudnia do końca lutego biorą udział w eliminacjach. W turniejach eliminacyjne rozgrywanych w Toszku, Pyskowicach, Zabrzu, Knurowie Sośnicowicach i Pilchowicach. wyłonieni zostali finaliści, którzy w niedzielę walczyć będą o miejsca medalowe. Na boisku swoje siły sprawdzą zarówno chłopcy jak i dziewczyny.

Pierwsze pojedynki rozpoczną się o godzinie 8:00, a ostatnie o 19:00.

Ze względu na sytuację sanitarno-epidemiologiczną, zawody odbędą się bez udziału publiczności, ale będzie można zobaczyć transmisję z tego dnia. Całość transmitowana będzie na Facebooku na profilu Areny Gliwice: www.facebook.com/arenagliwice.official

Zapraszamy do oglądania i kibicowania! Bądźcie z nami!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

9. edycja Halowej Ligi Podokręgu Zabrze
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności