Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Niezbędnik uczestnika: Koncert Muzyki Filmowej
Niezbędnik uczestnika: Koncert Muzyki Filmowej
4 marca, 2023
Niezbędnik uczestnika: Mistrzostwa Świata SuperEnduro
Niezbędnik uczestnika: Mistrzostwa Świata SuperEnduro
16 marca, 2023

7 marca, 2023

7-9 lipca Wielki Finał KINDER Joy of moving w Arenie Gliwice!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Wielki Finał 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving zostanie rozegrany 7-9 lipca 2023 roku w Arenie Gliwice.

We wszystkich szesnastu województwach naszego kraju od października toczą się rozgrywki minisiatkówki w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców. Ponadto pilotażowo rozgrywane są turnieje w kategorii „singli”. Rozgrywki regionalne podzielone są na etapy: Turnieje Miejskie, Eliminacje Wojewódzkie oraz Finały Wojewódzkie.

Do Wielkiego Finału awansują po dwie najlepsze drużyny z kategorii „2”, „3”, „4” – dziewcząt oraz chłopców. Rywalizacja „singli” zakończy się w sezonie 2022/23 na etapie Finału Wojewódzkiego.

Już teraz pragniemy wspólnie z naszym partnerem Grupą Ferrero w Polsce poinformować, że Wielki Finał KINDER Joy of moving zostanie rozegrany w terminie 7-9 lipca 2023 roku.

Po raz trzeci z rzędu najlepsze drużyny z całej w Polski spotkają się na Śląsku – w hali Arena Gliwice.  Wielki Finał gościł w tej hali w 2021 i 2022 roku. To jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce.

Obiekt, który został oddany do użytku w 2018 roku i może pomieścić 17 tysięcy osób, gościł już wielu sportowców, m.in. piłkarzy ręcznych, koszykarzy, a także siatkarzy – w tym aktualnych brązowych mistrzów świata. Ponadto reprezentacja polski seniorek i seniorów rozgrywała tam mecze w ramach FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej 2022.

Bardzo się cieszymy, że finał największego turnieju minisiatkówki w Europie, czyli KINDER Joy of moving zostanie rozegrany w Arenie Gliwice. To fantastyczne miejsce, które po raz kolejny gościć będzie wspaniałych finalistów i trenerów. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszam do kibicowania naszym młodym adeptom siatkówki – powiedział Sebastian Świderski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

W 2022 roku razem z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej świętowaliśmy 15-lecie naszej współpracy, a tym samym realizacji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving. Cieszę się, że kontynuujemy nasze partnerstwo na rzecz promocji aktywnego stylu życia oraz popularyzacji siatkówki wśród młodego pokolenia. W tym roku ponownie dołożymy wszelkich starań, aby Wielki Finał rozgrywek minisiatkówki był wspaniałą przygodą i wyjątkowym doświadczeniem dla najmłodszych siatkarek i siatkarzy, którzy w lipcu zawitają na Arenie Gliwice – mówi Magdalena Szozda, Brands Partnership & KINDER Joy of moving Manager w Ferrero Polska Commercial.

Przypominamy, że Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving to największe i najważniejsze wydarzenie siatkarskie dla dzieci i młodzieży w naszym kraju oraz serce programu KINDER Joy of moving!

 

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

7-9 lipca Wielki Finał KINDER Joy of moving w Arenie Gliwice!
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności