Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

5 grudnia, 2020

3…2…1… akcja! Co nowego w grudniu w Arenie Gliwice 

Nowy miesiąc, nowe możliwości i kolejne propozycje. Mimo, że Arena Gliwice z zewnątrz wygląda na pustą, to mylne wrażenie. W środku dzieje się naprawdę wiele!

Przez ostatnie dwa tygodnie gliwickim obiekcie, w studiu Arena Online odbywały się przygotowania do grudniowej przygody z teatremczyli cyklem warsztatów i spektakli online realizowanym przez fundację W to mi graj 

Przygoda z teatrem

Co środę, od 2 do 30.12, o godzinie 16.00 na Facebooku Areny Gliwice odbywać się będą transmisje warsztatów „Daj przykład”, podczas których młodych widzów czekają zabawy, ćwiczenia czy zadania teatralne, cyrkowe, taneczne i rytmiczne. A to nie koniec atrakcji6.12, w Mikołaja, o 16.00 odbędzie się transmisja przedstawienia familijnego „Szydełkowa Szopka Babci Klary”, 19.12 o 19.00 „Balladyna” w wykonaniu Gliwickiego Teatru Tańca, czyli "Zazdroszczę tej co dzisiaj rano mną była", skierowana już do nieco starszej widowni, powyżej 15 roku życia. 

Pyszne jedzenie

Grudzień kojarzy się z czasem poświęcanym rodzinie, bliskim i znajomym. Choć w tym roku będziemy świętować w okrojonym gronie, ciężko sobie wyobrazić przedświąteczne spotkania bez wspólnego posiłku. Właśnie z tej okazji powstała SzamArena – pierwsza na gliwickim rynku oferta z jedzeniem przeznaczonym właśnie na imprezy. W menu znalazły się burgery, zapiekanki, pizza i hot dogi, które można zamówić w boxach po 6 sztuk, idealnych na kameralne, nieformalne spotkanie z przyjaciółmi.  

Treningi dla najwytrwalszych

Dla wielu osób ten przedświąteczny okres to moment na chwilę oddechu. Nie dotyczy to jednak sportowców, którzy cały czas intensywnie trenują. Arena Gliwice gości wielu z nich, a chociaż z zewnątrz tego nie widać, w środku obiekt tętni sportowym życiem. To za sprawą sekcji wspinaczkowych aktywnie działających na ścianie wspinaczkowej Chwyciarnia, a także przygotowujących się do turniejów, kursantów ze studia tańca 3arte Arena Gliwice.  

Zobacz rozgrywki z Małej Areny

Dodatkowo, Arenę Gliwice kilka razy w tygodniu odwiedza Piast Futsal i GTK Gliwice. Zawodnicy klubów niestrudzenie przygotowują się do ligowych rozgrywek. Mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy rozgrywane m.in. na gliwickiej Małej Arenie można zobaczyć na kanale nSport, najbliższy odbędzie się 5.12. Z kolei gliwiccy koszykarze w tym tygodniu zagrają dwukrotnie – 3.12 i 6.12. 

Pomagamy potrzebującym

Mimo minusowych temperatur za oknem, grudzień kojarzy się z ciepłem, za sprawą nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. W tym szczególnym czasie szczególnie staramy się pomagać potrzebującym.  11 i 12 grudnia w Arenie Gliwice będzie odbywał się finał Szlachetnej Paczki Zabrze, zatem pierwsza połowa miesiąca zapowiada się wyjątkowo ciekawie! 

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

3…2…1… akcja! Co nowego w grudniu w Arenie Gliwice 
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności