SzamArena – będzie pysznie!

Ruszyła SzamArena czyli smakowita propozycja Areny Gliwice na weekendowe wieczory. Pod hasłem „Ugryź z nami imprezę” kryją się pyszne jedzenie, krótki czas oczekiwania i wsparcie branży gastronomicznej. W menu pakiety z hamburgerami, pizzą, a przed świętami także bożonarodzeniowe menu – mniam!

Tak – możecie dzisiaj poczuć smak dużych wydarzeń, których brak odczuwa każdy miłośnik dobrej muzyki, sportu czy widowisk rodzinnych. To dzięki SzamArenie czyli pysznej akcji ekipy gastronomicznej Areny Gliwice, która pod hasłem „Ugryź z nami imprezę” przygotuje dla Was pakiety przekąsek doskonale umilających weekendowe wieczory.

Arena Gliwice jest jedynym obiektem tego rodzaju w Polsce, który ma własną obsługę gastronomiczną. Od samego początku serwujemy naszym gościom wysokiej jakości jedzenie. W obecnej sytuacji zdecydowaliśmy, że wykorzystamy nasze możliwości także w formule posiłków na wynos – mówi Rafał Głowacki, kierownik ds. gastronomii Areny Gliwice.

Zatem arenowe smaki możecie teraz przetestować zamawiając do domu.

Smaki Areny

SzamArena – taką nazwę nosi gastronomiczny koncept, który właśnie wystartował, a jego oferta przedstawia się ciekawie i bardzo pysznie. W menu domowa, sycąca pizza, rzemieślnicze hamburgery i zapiekanki. Polacy je kochają, a większość z nas w przypadku jedzenia z dowozem, stawia właśnie na te potrawy. Zasadą SzamAreny jest zamówienie boksów dedykowanych różnego rodzajom imprezom okolicznościowym i spontanicznym (spotkaniom we dwoje ale nie tylko). Można się w nie zaopatrzyć w piątki i soboty od 15:00 do 23:00.

Jest szansa, że nasze hamburgery czy zapiekanki trafią do Was także w inne dni tygodnia, ale w takim przypadku trzeba je zamówić dzień wcześniej – dodaje Głowacki.

Wsparcie gastronomii

SzamArena w założeniach ma też być wsparciem biznesu gastronomicznego funkcjonującego dzisiaj w formule na wynos. Po pierwsze chodzi o wypełnienie luki na gliwickim rynku gastronomicznym, kiedy tworzy się tzw. „wąskie gardło” – czas w weekendowe wieczory, gdy na dostawę trzeba czekać 1,5 czy nawet 2 godziny. Poza tym każdy ciekawy pomysł aktywizujący mieszkańców do skorzystania z oferty gastronomicznej sprawi, że chętniej będą oni sięgać także po oferty z innym menu. I w taki sposób o nowym projekcie myślą w Arenie Gliwice.

Dostawy SzamAreny ruszyły w piątek (27.11). Zamówienia można składać online na stronie internetowej: arenagliwice.com. Niebawem oferta będzie dostępna również na Pyszne.pl