Nightwish ogłosił, że część tegorocznej trasy koncertowej, z powodu wciąż trwającej pandemii koronawirusa, odbędzie się w 2022 roku. Przeniesienie dotyczy także koncertu w Polsce.

Ze względu na ograniczenia związane z Covid-19, musieliśmy przełożyć pozostałe terminy europejskich tras koncertowych na 2022, a nowe daty ogłosimy tak szybko, jak to możliwe. Zachowajcie swoje bilety! Serdecznie dziękujemy za cierpliwość w tych szczególnych czasach i mamy nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce!

Nightwish

O nowym terminie koncertu w Arenie Gliwice, jak i wszelkich innych kwestiach organizacyjnych, poinformujemy Was już niebawem. Dziękujemy za cierpliwość.

WYMIANA:

Bilety na przełożony koncert Nightwish można wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Mystic Coalition. Vouchery będą ważne przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia.

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest tutaj.

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Music Store, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieciach Eventim lub eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.

Do zobaczenia w 2022 roku!