W ten weekend (11-13.06) czekają nas aż 3 duże wydarzenia jednocześnie! Lotny Festiwal Piwa, Runmageddon i mecze Kosz Kadry podczas Energa Cup.

Co powinniście wiedzieć wybierając się na te wydarzenia do Areny Gliwice?

Zapraszamy do zapoznania się z niezbędnikami uczestnika. Znajdziecie w nich odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące parkingów, wejścia na teren imprezy, toalet, szatni i obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Przy okazji przypominamy, że do Areny Gliwice można dojechać transportem miejskim: metropolitalna linia M1 kursuje między Katowicami a przystankiem Gliwice Arena Widowiskowo-Sportowa. Rozkład jazdy można sprawdzić TUTAJ.

Energa Cup, Runmageddon, Lotny Festiwal Piwa, Zumba Master Class. To prawdziwy weekend pełen wrażeń, a my jeszcze bardziej podgrzewamy atmosferę! Będzie można zdobyć bilety na koncerty w ramach Summer Areny z atrakcyjnym rabatem. 

  1. Przy zakupie dwóch lub więcej wejściówek na letnie koncerty w Summer Arenie (z wyłączeniem Sanah i Korteza), cena biletu będzie aż o 20% niższa.
  2. Przy zakupie pojedynczej wejściówki, nabywcy otrzymają kupon rabatowy -10% w punkcie gastronomicznym SzamArenie (ważny na miejscu do niedzieli).

Promocja będzie trwała od piątku do niedzieli (11-13.06) i dotyczy biletów w sprzedaży stacjonarnej, w kasie Areny Gliwice.  

Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty gastronomicznej od SzamArena. Nasze menu przygotowaliśmy w oparciu o imprezowe klasyki: pizzę, burgery, frytki i hot dogi.

Smaczne i pyszne i przystępne cenowo propozycje dostępne będą przez cały weekend w następujących godzinach:

SzamArena również przygotowała dla Was promocyjny zestaw:

Zapraszamy również na lody rzemieślnicze Lodzia i Arnia oraz do Cafe Bike, gdzie czeka na Was duży wybór kaw kraftowych do (wejście A).

Dziękujemy za udział w wydarzeniach i życzymy Wam weekendu pełnego (pozytywnych) wrażeń!

Lotny Festiwal Piwa – NIEZBĘDNIK

Runmageddon – NIEZBĘDNIK

Energa Cup 2021 – NIEZBĘDNIK