Zapraszamy do lektury niezbędnika na koncert Lao Che.

Znajdziecie w nim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące parkingów, wejścia na teren imprezy, toalet, szatni i obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Niezbędnik uczestnika na koncert Lao Che – KLIKNIJ TUTAJ

Informujemy, że zmianie uległa lokalizacja koncertu, który odbędzie się w plenerze na Placu Głównym obok wejścia A do Areny Gliwice. Wszystkie miejsca będą stojące – bilety na trybunę siedzącą będą funkcjonowały również jako miejsca stojące. Z uwagi na różnicę w cenie biletów, osobom, które zakupiły miejsce na trybunach, zostaną przydzielone miejsca w strefie Golden Circle najbliżej sceny. Parkingi w dniu koncertu będą bezpłatne. Klienci, którzy posiadają zakupione bilety parkingowe będą mieli zarezerwowane miejsca na parkingu P2. Osoby te otrzymają również voucher do wykorzystania w naszych kioskach gastronomicznych.

Przy okazji przypominamy, że do Areny Gliwice można dojechać transportem miejskim: metropolitalna linia M1 kursuje między Katowicami a przystankiem Gliwice Arena Widowiskowo-Sportowa. Rozkład jazdy można sprawdzić TUTAJ.

Przed i po koncercie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gastronomicznej od SzamArena.

Miasto Gliwice zaprasza.