Z dużym przytupem zaczynamy Nowy Rok. Już 23 stycznia odbędzie się długo wyczekiwany Maraton Zumba – pierwsze zawody zorganizowane w Arenie Gliwice pod patronatem Federacji Tańca Sportowego.

Po raz pierwszy pojawi się w naszym mieście Łukasz Grabowski. Prezenter Zumby światowego formatu, zwycięzca konkursu Zumba Next Rising Presenter. Prosto z Warszawy przywiezie prawdziwie energetyczny mix tańca i fitnessu. Gdyby tego było mało, poprowadzi pierwsze, od niemal roku warsztaty dla instruktorów Zumby: JAM SESSION. Odbędą się one również w ramach przygotowania na współzawodnictwa sportowego.

Klimat będzie tworzony przez wyjątkowych instruktorów. Każdy z nich wniesie dużo pozytywnej energii i wydobędzie z was ostatnie krople potu. Nagramy również wspólną choreografię jako zwieńczenie tego wydarzenia, a Dariusz Selwa Selwa zadba, by każdy miał zdjęcie upamiętniające ten event.

Nowe układy, zdrowa rywalizacja, ale też moc tańca i ogrom emocji, wiele spalonych kalorii i uśmiech na twarzy, to tylko kilka rzeczy, które możemy Ci zaoferować.