W Gliwicach pojawi się nowy punkt na mapie, z szeroko pojętymi usługami medycznymi, ważny zwłaszcza z perspektywy osób uprawiających sport.

Gabinet fizjoterapii FIKOU z lokalizacją w Arenie Gliwice jest nowym miejscem w Gliwicach, w którym zarówno osoby uprawiające sport, jak i osoby prywatne mogą skorzystać z profesjonalnych usług fizjoterapeutycznych.

Powstanie gabinetu fizjoterapii w Arenie Gliwice, w której znajduje się ściana wspinaczkowa Chwyciarnia Arena Gliwice oraz Klub Sportowy 3arte Arena Gliwice, w pobliżu Małej Areny gdzie trenuje GTK Gliwice i Piast Gliwice Futsal, jest zwieńczeniem projektu, który planowano już od dawna. Sportowiec czy osoba zafascynowana aktywnością sportową wymaga szczególnego podejścia, często związanego z podejmowaniem decyzji wpływających na wynik sportowy.

Gabinet poprowadzi Anna Walińska, fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego z 10-letnim doświadczeniem. To osoba posiadająca szerokie spektrum specjalizacji udokumentowanych prestiżowymi kursami (m.in. Studium Neuroseminars z Instytutu Carricka w Wielkiej Brytanii), mająca wieloletnią praktykę fizjoterapeutyczną w terapii manualnej, terapii powięziowej, metodach neurologicznych PNF, P-DTR.

Nowy projekt skupiać się będzie wokół fizjoterapii sportowej i rehabilitacji pourazowej dla osób aktywnych amatorsko i wyczynowo. Grupą docelową FIKOU chce objąć także pacjentów z dolegliwościami bólowymi np. zawrotami głowy, migrenami czy problemami związanymi ze złamaniami, zwichnięciami i skręceniami.

fizjoterapia, trening neurologiczny, gabinet fizjoterapii gliwice
Arenowy fizjoterapeuta będzie miał swoją lokalizację przy Chwyciarni.

Gabinet fizjoterapii FIKOU będzie oferował pomoc w zakresie:

– dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych,

– urazów układu mięśniowo-szkieletowego,

– profilaktyki urazów na tle przeciążeniowym,

– obrzęków,

– dysfunkcji nerwów obwodowych,

– medycznego treningu funkcjonalnego.

Zachęcamy do zadbania o swój układ ruchowy i nerwowy i zapisania się na konsultację fizjoterapeutyczną.

Kontakt: 602 296 490 | biuro.fikou@gmail.com | ul. Akademicka 50, Gliwice, Hala widowisko-sportowa Arena Gliwice, przy ścianie wspinaczkowej Chwyciarnia Arena Gliwice.