14. edycja największej Konferencji w branży.

Tylko u nas na jednej scenie największe autorytety: dr.n.med. Piotr Witczak, Dr Hubert Czerniak, Dr Jerzy Jaśkowski, dr med. Bożena Kilarski, prof.dr hab. n.med. Andrzej Frydrychowski, lek.dent. Igor Dogocki, publicysta Jerzy Zięba, Fryderyk Karzełek, diet.klin. Andrzej Kawka, Naturopata Michał Toczyłowski. Dodatkowo na konferencji wielu byłych i przyszłych prelegentów.

Na poprzedniej konferencji na wiosnę wyprzedały się wszystkie bilety, uczestniczyło 2 tysiące osób. Jest to jedyna konferencja na której Prelegentami są giganci branży piszący tylko dla czasopisma Harmonia Twoje Zdrowie Twoja Odpowiedzialność. Jak przez ostatnie lata nasi Wykładowcy i Wystawcy przekażą Wam ogromną ilość praktycznej wiedzy. Będzie jak zawsze niezwykła energia, niezliczona ilość nowych relacji biznesowych i prywatnych. Nasi Uczestnicy przylecą ze wszystkich kontynentów. Od 3 lat wydarzenie transmitowane jest dla Polonii na cały świat. Są różne wydarzenia, ale tylko jedno z taką tradycją.

Konferencja jest biletowana, tel 728 457 165 ( ilość miejsc ograniczona), wejście na Targi Umiejętności o Zdrowie podobnie jak na trzynastu poprzednich edycjach jest bezpłatne.

Do zobaczenia na najważniejszym wydarzeniu tej jesieni. Przyjedźcie i zobaczcie sami, czym ta konferencja różni się od innych.

INFORMACJE

25.11.2023

9:00-21:30

na stronie Czasopisma Harmonia