SILESIA FISHING – projekt od pasjonatów dla pasjonatów. 1-3 marca 2024 cała PreZero Arena Gliwice będzie tętnić wędkarskim życiem i wprowadzimy Was w klimat, jakiego jeszcze nie doświadczyliście wcześniej… Silesia Fishing to największe wydarzenie w kraju skierowane do karpiarzy i feederowców – w samym sercu Górnego Śląska.

Idea towarzysząca powołaniu do życia naszego formatu targowego była jedna – stworzenie platformy integrującej wędkarzy z branżą, udostępniając im tym samym przestrzeń do wymiany kontaktów, nawiązania nowych relacji, skutecznego doradztwa, zakupu najlepszych dostępnych na rynku produktów, zapoznania się z nowościami na kolejny sezon, udziału w spotkaniach i wykładach, a przede wszystkim stania się częścią wielkiej społeczności, spotykającej w jednym miejscu, by dzielić się swoim hobby.


Co planujemy?


 • Obecność największych zagranicznych i krajowych marek
 • Część sprzedażowa i wystawowa
 • Spotkania z topowymi osobistościami
 • Prelekcje prowadzone przez specjalistów
 • Wyprzedaże minionych kolekcji
 • Przedstawienie nowości na kolejny sezon
 • Rabaty stacjonarne i online tylko dla odwiedzających
 • Konkursy z wyjątkowymi nagrodami
 • Prezentacja łowisk komercyjnych i wód PZW
 • Warsztaty ekologiczne dla najmłodszych
 • Akcje społeczne

Dlaczego Gliwice?


PreZero Arena Gliwice to wielofunkcyjny obiekt o przeznaczeniu widowiskowo-sportowym. To także jedna z najnowocześniejszych oraz największych hal tego rodzaju w Polsce i Europie. Na Śląsku nie ma sobie równych! Mogą się tutaj odbywać wielkie widowiska rozrywkowe – np. występy międzynarodowych gwiazd, wydarzenia sportowe rangi mistrzowskiej, a także imprezy targowe czy wystawy. To również miejsce aktywizacji mieszkańców regionu. Obiekt składa się z kilku stref, wykorzystywanych jednocześnie podczas największych wydarzeń lub aranżowanych oddzielnie, stanowiących doskonałą lokalizację do realizacji indywidualnie dopasowanych imprez.

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia?


Arena Operator Sp. z o.o. jest zespołem specjalistów z sektora eventowego posiadających wieloletnią praktykę w kreowaniu wydarzeń własnych i realizacji na najwyższym poziomie. Współpracujemy z największymi agencjami i markami w kraju, jak Live Nation, Alter Art, KSW, Polski Związek Piłki Siatkowej, uzyskując najlepsze noty w zakresie obsługi wydarzeń. Rekord frekwencji wszechczasów na meczu reprezentacji w koszykówce, finał Eurowizji Junior, kolejne sezony Ninja Warrior, Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn 2022 – lista spektakularnych produkcji stale się powiększa, ściągając do Areny w ostatnich 4 latach ponad 1 000 000 odwiedzających.  Nasz wysiłek, zaangażowanie i profesjonalizm był wielokrotnie nagradzany m.in. otrzymaniem tytułu “Obiekt sportowy roku 2019”.

Skontaktuj się z nami

Kamil Garbala

kgarbala@prezeroarenagliwice.pl

+ 48 698 969 352