Bilety

Wszystkie informacje dotyczące wydarzeń dostępne są na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebooku.

Bilety są dostępne na stronie oficjalnego dystrybutora biletów, a na niektóre wydarzenia również w kasie PreZero Areny Gliwice. Link do strony dystrybutora znajduje się w opisie danego wydarzenia na naszej stronie internetowej w zakładce Wydarzenia ➔ Kalendarz Wydarzeń.

Zachęcamy do zakupu biletów online. Daje to organizatorowi wydarzenia możliwość skontaktowania się z Klientem w przypadku ważnych zmian w harmonogramie wydarzenia.

Rozpoczęcie sprzedaży biletów jest zależne od organizatora wydarzenia. Gdy tylko bilety pojawią się w sprzedaży, informacja ta będzie dostępna w kasach biletowych, na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.

Dostępność biletów można sprawdzić na stronie internetowej dystrybutora lub w kasie PreZero Areny Gliwice pod numerem telefonu 887 558 910. Link do strony dystrybutora znajduje się w opisie danego wydarzenia na naszej stronie internetowej w zakładce Wydarzenia ➔ Kalendarz Wydarzeń.

Zależy to od decyzji organizatora danego wydarzenia. Na dużą część wydarzeń małoletnie dzieci mają wstęp bezpłatny (zajmując miejsce na kolanach opiekuna), jednak prosimy zapoznać się ze szczegółowymi zasadami obowiązującymi na interesującym Państwa wydarzeniu.

Bilety dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim NIGDY nie są dostępne w otwartej sprzedaży. Każdorazowo prosimy kontaktować się bezpośrednio z serwisem prowadzącym sprzedaż biletów na dane wydarzenie.
Link do strony dystrybutora znajduje się w opisie danego wydarzenia na naszej stronie internetowej w zakładce Wydarzenia ➔ Kalendarz Wydarzeń.
W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt na pomozemy@prezeroarenagliwice.pl.

W okresie wakacyjnym (1.07-31.08) kasa biletowa będzie otwarta w każdą środę w godzinach 14:00-18:00.

Zapraszamy do wejścia Arena Operator od strony ul. Akademickiej (naprzeciwko kortów tenisowych).

W przypadku pytań, z kasą można się skontaktować telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 18:00 pod numerem:  887 558 910.

Na większości wydarzeń można okazać bilet na telefonie, wystarczy czytelny kod kreskowy. Jeśli na danym wydarzeniu obowiązują inne zasady, poinformujemy o tym w niezbędniku uczestnika, który publikujemy zawsze przed imprezą w Aktualnościach na stronie oraz Facebooku.

Parking

Bilety parkingowe dostępne są w przedsprzedaży na Eventim lub eBilet oraz w dniu imprezy przy wjeździe na parking. Link do przedsprzedaży biletów parkingowych na konkretne wydarzenie znajduje się w opisie danego wydarzenia w zakładce Wydarzenia.

Cena parkingu zależy od wydarzenia. Ceny obowiązujące na danej imprezie umieszczane są w niezbędnikach przygotowywanych na poszczególne wydarzenia, które publikujemy przed wydarzeniem w zakładce Aktualności oraz na Facebooku.

Na parkingu znajduje się 25 miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnością. Są one dostępne wyłącznie dla pojazdów posiadających widoczne oznaczenie. Wjazd jest bezpłatny za okazaniem legitymacji osoby niepełnosprawnej. W zależności od decyzji organizatora wydarzenia miejsca parkingowe mogą być objęte wcześniejszą rezerwacją.

W dniu wydarzenia

W PreZero Arenie Gliwice obowiązuje zakaz wnoszenia jedzenia i picia na teren imprezy. Zapraszamy do skorzystania z naszych kiosków gastronomicznych, w których można kupić jedzenie typu fast food, ciasta, słodkie i słone przekąski oraz zimne i ciepłe napoje.

Planowany czas trwania imprezy podajemy w niezbędnikach przygotowywanych na poszczególne wydarzenia, które publikujemy w zakładce Aktualności oraz na Facebooku.

Około 17-18 stopni Celsjusza.

Wolontariat

Osoby zainteresowane wolontariatem w PreZero Arenie Gliwice prosimy o kontakt pod adresem: wolontariat@prezeroarenagliwice.pl.

Wolontariuszem może zostać każdy, kto ukończył 16 lat. Aplikacje osób młodszych są rozstrzygane indywidualnie po rozmowie z koordynatorem.

Empty section. Edit page to add content here.