„Don’t worry, we will dance together again” – to hasło przyświeca nam przez długi już okres, bo bardzo tęsknimy za wspólnymi emocjami przeżywanymi podczas naszych wydarzeń. Wydaje się, że najgorsze już za nami, że widać światełko w tunelu i właśnie w taki sposób postrzegamy drugą połowę 2021 roku.

Sytuacja epidemiologiczna w Europie jest bardzo zła i rządowe rozporządzenia na dzisiaj w Polsce nie rokują, aby nasze spotkanie podczas Dreamstate Europe 10 kwietnia mogło się odbyć w zaplanowanym terminie, choć bardzo byśmy tego chcieli.

Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich.

Po raz kolejny, mamy nadzieję, że już ostatni, musimy zmienić datę eventu. Byliśmy przekonani, że do tego czasu świat poradzi sobie z pandemią, ale niestety tak się nie stało, więc jak widzicie nie mamy innego wyjścia jak zaprosić Was wszystkich 30 października 2021 na halloweenową edycję Dreamstate Europe 2020/2021 w Arenie Gliwice, a dzień wcześniej, 29 października na oficjalne pre-party Dreamstate. Wszystkie zakupione bilety na obydwa wydarzenia zachowują swoją ważność w nowej dacie. Zatrzymując bilet nie tylko wspieracie wydarzenie, w tym ciężkim okresie, ale macie również gwarancję ceny!

Ten czas wykorzystamy na dopracowanie szczegółów wydarzenia w nowej dacie. Już wkrótce ujawnimy Wam szczegóły, które będą ogromną niespodzianką dla wszystkich fanów muzyki trance.

Dbajmy o siebie, o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Wszystko to, co kochamy już wkrótce na nowo zagości w naszym życiu. Do zobaczenia 30 października podczas Dreamstate Europe 2021!