W piątek podpisano kolejną umowę o współpracy Piasta Gliwice i Areny Gliwice. Dwie bardzo mocne wizytówki miasta na skutek połączenia potencjałów podejmować będą kolejne inicjatywy służące promocji obu podmiotów.

Podpisane porozumienie to dowód dobrej współpracy i zaufania. To również szansa na zwiększenie potencjału wizerunkowego zarówno utytułowanego ekstraklasowego Piasta, jak i jednej z największych aren widowiskowo-sportowych w Polsce.

Piast i Arena są doskonałym przykładem na to, że nie zadowala się tym, co tu i teraz. W pojedynkę stać nas na wiele, ale dzięki synergii potencjału obu firm, osiągniemy jeszcze więcej. Cieszymy się z przedłużenia porozumienia. Jestem przekonany, że nie tylko poprzez wzajemną promocję i wspólną komunikację, a także przez działania kampanijne i eventowe uda nam się uzyskać wymierne korzyści dla Gliwic i regionu – powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

Kontynuujemy współpracę z Piastem Gliwice. Ekstraklasowy klub to ważna marka miasta, dlatego cieszymy się, że będziemy mogli być obecni ze swoją ofertą podczas spotkań rozgrywanych na stadionie przy Okrzei. Oczywiście my oferujemy wsparcie wizerunku klubu podczas wydarzeń, które organizujemy, co finalnie przyczynia się do jeszcze większej promocji Miasta Gliwice – mówi Marcin Gawron, wiceprezes Areny Gliwice.

Przedstawiciele Piasta i Areny podpisali porozumienie, na mocy którego będą mogli prowadzić wspólne działania promocyjne i marketingowe. O imprezach w Arenie Gliwice będzie teraz głośniej na miejskim stadionie podczas meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy. Z kolei na nośnikach promocyjnych Areny swoje miejsce znajdzie informacje o meczach i dokonaniach Piasta. Dodajmy, że oba obiekty są gospodarzem wyjątkowych wydarzeń sportowych wielu dyscyplin oraz imprez kulturalnych, podczas których tysiące widzów ma okazję przeżywania niepowtarzalnych emocji.